خدمات مشتریان

مفهوم تضمین بهترین قیمت:

محصولات عرضه شده در آرمان همراه ارتباطات با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر همکاران در سراسر کشور را ارائه میدهد. ما تضمین می کنیم که کالای خریداری شده شما بهترین قیمت و ارزان ترین قیمت را دارد در صورتی که خلاف این امر از طرف مصرف کننده ثابت شود می توانید وجه خود را به صورت کامل دریافت کنید.

 

تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی:

آرمان همراه ارتباطات اصالت همۀ کالاهایش با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که آرمان همراه واردکنندگان رسمی و قانونی محصولات ارائه شده است، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر خریداری می‌کنند.ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند.

 

خرید آسان:

برای خرید از سایت ابتدا در سایت ثبت نام کنید. جهت خرید آسان ابتدا مراحل ثبت سفارش را مطالعه کنید. دَرودَش سعی بر آن داشته که با آسان سازی مراحل ثبت سفارش جهت خرید آسان شما را یاری کند.

حمل و نقل:

به دو صورت پست و پیک ارسال سفارشات انجام می پذیرد. برای سفارشات سراسر ایران پست پیشتاز جمهوری اسلامی ایران و برای شهر تهران توسط پیک ارسال انجام میشود.

در هنگام ثبت سفارش می توانید نوع ارسال خود را مشخص کنید.